Kornfleks Sweetwet 750g Prodhuar ne Gjermani

Permban : grurë të grirë 58%, sheqer, shurup glukozë, vaj luledielli, mjaltë 1.8%. Mund te permbaje gjurme te produkteve  te qumeshtit dhe sojes.

Category: