Kornfleks Shellinos 250g Prodhuar ne Gjermani

Miell gruri (61%), sheqer, yndyrë e reduktuar e  pluhurit te  kakao (7%), shurup glukozë, çokollatë qumështi i plotë (3%) (sheqer, kakao, gjalpë, pluhur qumështi, masë kakao, emulsifikues: lecithin, oriz, miell, etj.) vaj palme, kripë, aromatizues. Mund të përmbajnë kikirikë, kikirikë, susam, qumësht dhe produkte soje.

Category: