Çaj Boronice

Permban Hibiskus aroma, Antioksidant, acid citrik, fruta mikse (boronice, molle, trendafil i eger, portokall) 45.5%

Caji Boronices permban antioksidant,  I cili  mban te ulur nivelin e yndyrnave,  rrit  imunitetin i njeriut, permireson  funksionet e trurit dhe kujtesën. Ul rrezikun e diabetit.  Lufton me efikasitet inflamacionin dhe alergjitë

Categories: ,