Kornfleks Shellinos 750g Prodhuar ne Gjermani

Miell (69%), (grurë, grurë integralë (25%), sheqer, sheqer pluhur të reduktuar të kokës (7%), shurup glukozë, vaj luledielli, kripë, aromatizues kakao natyral, stabilizues: karbonat kalciumi, lulëzim natyral, kanellë. Mund të përmbajnë kikirikë, kikirikë, susam, qumësht dhe produkte soje.

Category: