Kornfleks Choc’n Roll 250g Prodhuar ne Gjermani

Drithëra (60%), bollgur misri, miell gruri, miell orizi, sheqer, yndyrna pluhur kakao, vaj palme, dekstrozë, kripë, fruktozë, aromatizues. Mund të përmbajnë kikirikë, kikirikë, susam, qumësht dhe produkte soje.

vlerat ushqyese i nënshtrohen luhatjeve biologjike të zakonshme me produkt natyral

Category: