Kapuccino LA FESTA “CLASSIC” 200g

Permban kafe te treteshme 7.5%, sheqer, shurup, glukoze, yndyre e hidrogjenizuar e kokosit, pluhur qumesht i skremuar, stabilizues, fosfat, kalium, aromatizues.

Perdorimi shume i thjeshte : ne nje filxhan caji shtoni nje luge kapuccino dhe uje te nxehte, perzjejeni dhe eshte gati per ta shijuar.

Categories: ,