Kapuccino LA FESTA “CLASSIC” 125 g

Permban kafe te treteshme 7.5%, sheqer, shurup, glukoze, yndyre e hidrogjenizuar e kokosit, pluhur qumesht i skremuar, stabilizues, fosfat, kalium, aromatizues.

Perdorimi shume i thjeshte : ne nje filxhan caji shtoni nje luge kapuccino  dhe uje te nxehte, perzjejeni dhe eshte gati per ta shijuar

Categories: ,